Ośrodek wczasowy „Ośrodek Wypoczynkowy Żeglarz”, Tresna

Adres: ul. Nad Jeziorem 91, 34-311 Tresna
Telefon:
Fax:
E-mail: napisz do nas

Ilość miejsc: 45
Ilość pokoi: 13


Typ: Ośrodek wczasowy
Region: Beskid Mały

ładuję...dodaj do notatnika

Oferta specjalna

 WOLNE MIEJSCA NA WAKACJE 2017. NOCLEGI NAD SAMYM  JEZIOREM ŻYWIECKIM

 

 

                                           !!! ZAPRASZAMY!!!

Poniedziałek - Piątek - 25%!!!! Promocja obowiązuje do końca lipca

 

Galeria zdjęć

kliknij zdjęcie aby je powiększyć
 

Nasza oferta

POŁOZENIE OŚRODKA

O.W. ,,ŻEGLARZ'' usytuowany jest w miejscowości Tresna, w odległości ok. 8km od centrum Żywca, ok. 23 km. od Bielska-Białej i ok. 15 km. od Szczyrku.

OPIS OŚRODKA

O.W.ŻEGLARZ mieści się bezpośrednio nad Jeziorem Żywieckim.

Zakwaterowanie - Ośrodek dysponuje czterema pawilonami mieszkalnymi, oraz trzema domkami letniskowymi. Do dyspozycji państwa oddajemy pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe.

Ośrodek zapewnia całodzienne wyżywienie na bazie własnej kuchni, oraz stołówki na 120 miejsc konsumpcyjnych. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia, plac zabaw dla dzieci boisko do siatkówki, krąg ogniskowy, oraz liczne alejki spacerowe w otoczeniu przepieknej soczystej zieleni, sąsiadującej z akwenem Jeziora Żywieckiego, które można podziwiac z dużego tarasu widokowego.

OKOLICE OŚRODKA

    Tresna to malownicza miejscowość,położona u wylotu przełomowej doliny rzeki Soły, oddzielającej dwie górskie -Górę Magurki Wilkowskiej i Góry Zaolaskie. Formacje te tworzą Beskid Mały, na terenie którego można znaleźć wiele ciekawostek florystycznych. Położenie ośrodka zapewnia doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Tutejsze tereny umożliwiają uprawianie turystyki pieszej, sportów wodnych, wędkarstwa, oraz sportów zimowych.

Godne polecania są również okoliczne lasy z runem leśnym oraz grzybami. Jednym słowem, Tresna oraz jej okolice, to wspaniały obszar rekreacyjno-wypoczynkowy z wieloma turystycznymi atrakcjami oraz czystym, zdrowym powietrzem.

Serdecznie zapraszamy na wczasy, kolonie, obozy, zielone szkoły, zimowiska, wycieczki, pobyty weekendowe, indywidualne, oraz szkolenia i konferencje.

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Ośrodek wczasowy Ośrodek Wypoczynkowy Żeglarz to miejsca noclegowe w miejscowości Tresna. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Ośrodek wczasowy w miejscowości Tresna i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Mały.