Wyłączenie odpowiedzialności

Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje na tej Stronie były jak najbardziej prawidłowe, InfraNet - Paweł Ficoń (dalej Autor) nie ponosi odpowiedzialności za jej treść.

Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków, zdjęć lub innych informacji wyświetlanych na stronie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach, zdjęciach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko. Treści przekazywane są w takiej formie, w jakiej są i w jakiej są dostępne.

Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszej Stronie.

Autor nie ponosi odpowiedzialności za treść i zawartość ogłoszeń zawartych serwisie. Wszelkie teksty, zdjęcia znaki graficzne są własnością ich właścicieli.
Wyłączenie odpowiedzialności Autora portalu www.turystyka.beskidy.pl