Pokoje gościnne „W Dolinie”, Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Wiosenna 43, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon:
E-mail: napisz do nas

Ilość miejsc: 30
Ilość pokoi: 12


Typ: Pokoje gościnne
Region: Beskid Mały

ładuję...dodaj do notatnika

Galeria zdjęć

kliknij zdjęcie aby je powiększyć
 

Nasza oferta

Międzybrodzie Bialskie jest dużą wsią położoną w malowniczym przełomie Soły przez masyw Beskidu Małego. To położenie (wśród gór i nad wodą) zapewnia atrakcyjny pobyt o każdej porze roku.
Zimą zachęcają do przyjazdu: położone ok. 200 m od Domu Wczasowego dwa wyciągi orczykowe długości 500m i 200m, oświetlony i sztucznie naśnieżany stok, wypożyczalnia sprzetu narciarskiego;
- warunki do długich zjazdów na sankach
- kolej linowo-terenowa na górę Żar z trasą długości 1600m., sztucznie dośnieżaną, oświetloną z nagłośnieniem;
- stosunkowo niedaleko położone są centra narciarskie z licznymi wyciągami i nartostradami w Szczyrku i Korbielowie, a także kolejki linowe na Szyndzielnię i Skrzyczne.

Na górze Żar znajduje się duży zbiornik wodny elektrowni szczytowo-pompowej. Jest ona wspaniałym miejscem widokowym jak również dobrym miejscem startowym lotniarzy i paralotniarzy.
Na stoku góry połozona jest szkoła szybowcowa i szkółki paralotniarstwa, także lotnisko Aeroklubu Polskiego (możliwość odbycia lotów turystycznych).
Można też zwiedzac znajdującą się we wnętrzu góry Żar (ponizej 50m poziomu Jeziora Międzybrodzkiego) maszynownię elektrowni szczytowo-pompowej.

Do dyspozycji gości

Oferujemy:

 • pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami,
 • smaczne posiłki kuchni domowej,
 • obszerną świetlicę
 • boisko
 • parking.

Pokoje gościnne "W Dolinie" położone są w zacisznej dolinie u stóp Rogacza (912 m.n.p.m.). Do centrum jest ok. 1000 m. W centrum znajdują się liczne sklepy z artykułami spożywczymi i przemysłowymi, lokale gastronomiczne, kościół, apteka, poczta, szkoła z pełnowymiarową halą sportową, odkryty basen o wymiarach olimpijskich, a nad Jeziorem Międzybrodzkim kąpielisko i wypożyczalnie sprzętu pływającego.

W okolicy są liczne miejscowości bogate w interesujące zabytki architektury, muzea i inne atrakcje:

 • Żywiec - zamek i park, zabytkowe koscioły, muzeum regionalne
 • Kęty - kryty basen z 44-metrową zjeżdżalnią, muzeum
 • Bielsko-Biała - centrum zabawkarskie, teatry (Teatr Lalkowy "Banialuka", Teatr Polski), Studio Filmów Rysunkowych, zamek z Muzeum Regionalnym, inne muzea, zabytkowe kościoły
 • Wadowice - muzea - w tym biograficzne w domu rodzinnym Jana Pawła II
 • Kalwaria Zebrzydowska - zespół klasztorny oo. Bernardynów, zespół kaplic drogi krzyżowej i ścieżek NMP
 • Lanckorona - zabytkowa zabudowa, malownicze ruiny zamku

Położone niedaleko przejścia graniczne w Korbielowie, Soblówce i Zwardoniu umożliwiają wycieczki na Słowację, a przejście w Cieszynie - do Czech.

Gęsta sieć znakowanych szlaków turystycznych i schronisk ułatwia wedrówkę po okolicznych górach Beskidu Małego, Śląskiego i Żywieckiego.

W regionie kultywuje się kulture ludową - działają liczne zespoły regionalne, a w pobliskim Żywcu w sierpniu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich.

Interesująca jest tzw. kaskada rzeki Soły - zespół trzech zapór (w Tresnej, Porąbce i Czańcu), zamykających jeziora: Żywieckie, Międzybrodzkie i Czanieckie.

 

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie prowadzących Pokoje gościnne "W Dolinie" w przyjmowaniu kolonii, obozów, zgrupowań sportowych, zielonych szkół oraz indywidualnych wczasowiczów i turystów stanowi gwarancję dobrego wypoczynku dla naszych gości.

Możliwość negocjacji cen !

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Pokoje gościnne W Dolinie to miejsca noclegowe w miejscowości Międzybrodzie Bialskie. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Pokoje gościnne w miejscowości Międzybrodzie Bialskie i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Mały.