Agroturystyka „Rusnarczykowie”, Ochotnica Górna

Adres: ul. Forendóki 391b, 34-453 Ochotnica Górna
Telefon:
E-mail: napisz do nas

Ilość miejsc: 28
Ilość pokoi: 5


Typ: Agroturystyka
Region: Gorce

ładuję...dodaj do notatnika
 

Znajdziecie nas w cichym,zielonym zakątku na uboczu Ochotnicy Górnej. Jeśli szukacie spokojnego miejsca na nocleg, nie mogliście trafić lepiej. Łatwy dojazd i malownicza lokalizacja to bez wątpienia nasze atuty.

Kolejnym jest przepyszna kuchnia pełna miłości, regionalnych smaków i rodzinnych przepisów. Domowe są nie tylko proponowane przez nas posiłki, lecz również atmosfera panująca w Agroturystyce. Zależy nam na tym, żeby goście czuli sie u nas komfortowo i swobodnie. Stąd nasza dbałość o szczegóły i otwartość.

Oferujemy przytulne pokoje w ciepłych kolorach, podwójne łóżka, ogólnie dostępny salon z telewizją, radio oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Goście bezpłatnie skorzystają  z dobrze wyposażonego aneksu kuchennego oraz parkingu przy obiekcie.

Organizujemy również interesujące imprezy w terenie-kulig,wspólne pieczenie barana, słynne ,,posiady" przy góralskiej muzyce.

Nasze pokoje gościnne czekają na Was przez cały rok. Zapraszamy.

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Agroturystyka Rusnarczykowie to miejsca noclegowe w miejscowości Ochotnica Górna. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Agroturystyka w miejscowości Ochotnica Górna i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Gorce.