Agroturystyka „Agroturystyka”, Zawoja

Adres: ul. Wełcza 1650, 34-222 Zawoja
Telefon:
E-mail: napisz do nas
WWW: http://zawoja.nocowanie.pl

Ilość miejsc: 16


Typ: Agroturystyka
Region: Beskid Makowski

ładuję...dodaj do notatnika

Oferta specjalna

Zapraszam na wspaniałe spędzenia czasu wolnego w Beskidach,do Zawoi u stóp Babiej Góry.Nasz dom jest na uboczu Zawoi,więc panuje tu mały ruch samochodowy i jest cicho. Do wyciągu krzesełkowego "Mosorny Groń" jest 9 km, w pobliżu domu są górki i las oraz liczne szlaki.Latem obfitość grzybow i jagód.Na posesji pawilon ogrodowy ze stołem i ławkami oraz gril.Cena 25 zł od osoby.Można zamówić domowe obiady na dana godzinę ,a resztę posiłków przyrządzić w całkowicie wyposażonej kuchni.U nas nie ma doby hotelowej,liczą się noclegi.Liczne piękne szlaki turystyczne i trasy rowerowe

Galeria zdjęć

kliknij zdjęcie aby je powiększyć
 

Nasza oferta

Nasz dom znajduje się na uboczu Zawoi. Wełcza leży w spokojnej okolicy,do drogi wojewódzkiej jest 3km. Jest tu cisza i spkój,panuje mały ruch samochodowy. W okolicy 500m znajdują się 2 sklepy spożywcze.Posesja ogrodzona z miejscem parkingowym,ławeczkami i grilem. W pobliżu lasy i liczne szlaki turystyczne i rowerowe'gdzie można wspaniale odpocząćw ciszy od zgiełku i hałasu Na pobliskich górkach raj dla dzieci w okresie zimowym.W budynku znajdują się 2 kondygnacje -po 2 duże pokoje,kuchnia całkowicie wyposażona i łazienka. W pokojach tv i internet radiowy.W pobliskich lasach obfitość jagód i grzybów. Istnieje możliwość zamówienia obiadów domowych na daną godzinę. Do wyciągu "Mosorny Groń"jest-10km. Do hali sportowej gdzie też jest siłownia i sauna-4km.Do przełęczy "Krowiarki"-13 km a z tamtąd najbliższa i najłatwiejsza trasa na Babią Górę. Zapraszamy cały rok.Tel. kontaktowy-607411333. Po rezerwacji należy wpłacić drobną zaliczkę Oto numer konta 42 1030 0019 0109 8518 0269 4029. U nas nie obowiązuje doba hotelowa. Liczymy tylko noclegi.Cena 25 zł od osoby,dzieci do lat 3 gratis.Pobyt w okresie letnim dłuższy niż 4 dni-cena 20 zł.

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Agroturystyka Agroturystyka to miejsca noclegowe w miejscowości Zawoja. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Agroturystyka w miejscowości Zawoja i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Makowski.