Hotel „Hotel Granica Korbielów”, Korbielów

Adres: ul. Graniczna 17, 34-335 Korbielów
Telefon:
E-mail: napisz do nas

Ilość miejsc: 66


Typ: Hotel
Region: Beskid Żywiecki

ładuję...dodaj do notatnika
 

Hotel Granica Korbielów oferuje noclegi w piękniej miejscowości Korbielów.

    Hotel Granica to kameralny obiekt, położony na południu Polski w Beskidzie Żywieckim, tuż nad górskim strumieniem, w pobliżu granicy ze Słowacją.

     Hotel oferuje przestronne, komfortowe pokoje z balkonami, kawiarnie z tarasem, salę kominkową, salę szkoleniową, zadaszoną wiatę z grillem, saunę, jacuzzi oraz  bezpłatne WiFi i wygodny, duży parking. Do dyspozycji gości jest także stół do ping ponga i bilard (żetony).

   W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy konnej, turystyki rowerowej, biegów górskich i jazdy na nartach. Naszym atutem jest bliskość stacji narciarskich: Kuligówka  dla początkujących (100m), Ośrodek Narciarski Pilsko (1km), Ski- Gruniky na Słowacji (10km), oraz zagospodarowane turystycznie jeziora: Żywieckie i Orawskie (30km).

    Nasz zespół podpowie Ci jak zaplanować wolny czas. Hotel Granica - hotelem dla aktywnych, ciekawych nowych miejsc i szukających odmiany od miejskiego zgiełku. Nie siedź w domu ruszaj w Beskidy!

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Hotel Hotel Granica Korbielów to miejsca noclegowe w miejscowości Korbielów. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Hotel w miejscowości Korbielów i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Żywiecki.