Pokoje gościnne „Czarna Topola”, Jaworze

Adres: ul. Pałacowa 28/18, 43-384 Jaworze
Telefon:
E-mail: napisz do nas
WWW: http://www.czarnatopola.xt.pl

Ilość miejsc: 8
Ilość pokoi: 2


Typ: Pokoje gościnne
Region: Beskid Śląski

ładuję...dodaj do notatnika

Galeria zdjęć

kliknij zdjęcie aby je powiększyć
 

Nasza oferta

 

„CZARNA TOPOLA”- BUDYNEK BRAMNY,43-384 JAWORZE ,UL. PAŁACOWA 28/18,

TEL. 698 25 99 80,24 235 16 84,e-mail:drewnar@mazowsze.info

DWA POKOJE - OSIEM OSOBNYCH MIEJSC NOCLEGOWYCH W ZABYTKOWYM XVIII w. FOLWARKU.

„CZARNA TOPOLA „ to samodzielne mieszkanie do wynajęcia w JAWORZU - miejscowości turystyczno-wypoczynkowej w górach Beskidu Żywieckiego.

Do wynajęcia są dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Są to zabudowania gospodarcze- budynek bramny z XVIII w. -wewnątrz gruntownie odnowione.

Na dziedzińcu znajduje się piękna topola czarna, pomnik przyrody o obwodzie pnia 5,85 m wysokości 26 m, średnicy korony 20 m. Budynek bramny jest to część dawnej zabudowy dworskiej, należącej w XVII wieku do Henryka Rudeckiego, burgrabiego i starosty bielskiego. Budowla jest murowana z kamienia i cegły, potynkowana, podpiwniczona, piętrowa, kryta dwuspadowym dachem. Brama wjazdowa ma sklepienie kolebkowe z lunetami. We wnętrzu mieszkania sklepienia żaglaste i żaglaste na gurtach.

Pełne, nowoczesne wyposażenie mieszkania oraz  POŚCIEL   ANTYALERGICZNA dają  gwarancję dobrego wypoczynku.

Jaworze znane jest z walorów uzdrowiskowych. Jedyna w swoim rodzaju przyroda, piękne latem jak i zimą widoki oraz czyste, górskie powietrze powodują, że corocznie przybywa tutaj wiele osób ze schorzeniami dróg oddechowych. Na terenie Jaworza funkcjonują obiekty uzdrowiskowo-rekreacyjne, liczne ścieżki piesze, rowerowe i narciarskie. Pobliskie wyciągi narciarskie (300 METRÓW DO NAJBLIŻSZYCH WYCIĄGÓW NARCIARSKICH) kuszą amatorów białego szaleństwa. Dodatkowych atrakcji dostarczają sąsiednie miasta: Bielsko-Biała, Szczyrk i Wisła.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi ceniących sobie ciszę, spokój, aktywny wypoczynek i uroki górskiego krajobrazu oraz wszystkim tym, którzy chcą sobie zrobić przerwę w podróży wyjeżdżając lub wracając z Czech i Słowacji.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.

Koszt uzależniony jest od liczby osób i wynosi od 25,00 do 40,00 zł  od osoby za dobę pobytu w mieszkaniu.

TEL. 698 25 99 80,24 235 16 84,e-mail:drewnar@mazowsze.info

Zapraszamy w Beskidy

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Pokoje gościnne Czarna Topola to miejsca noclegowe w miejscowości Jaworze. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Pokoje gościnne w miejscowości Jaworze i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Śląski.