Agroturystyka „U FERY”, Krzyżowa

Adres: ul. Źródlana 3, 34-335 Krzyżowa
Telefon:
E-mail: napisz do nas

Ilość miejsc: 25
Ilość pokoi: 5


Typ: Agroturystyka
Region: Beskid Żywiecki

ładuję...dodaj do notatnika

Galeria zdjęć

kliknij zdjęcie aby je powiększyć
 

Nasza oferta

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowosci Krzyżowa, położonej u podnuża góry Pilsko w Beskidzie Żywieckim. górskimi szlakami turystycznymi można stąd wędrowac na Pilsko, Rysiankę, Romankę, Halę Lipowską, Halę Miziową. Znajduja się tu wiele tras rowerowych o różnym stopniu trudnosci. W sąsiedniej wiosce Sopotni Wielkiej mozna zobaczyc najwiekszy w beskidach wodospad.Na terenie gminy Jelesnia odbywają się liczne imprezy regonalne.Zaledwie 5 km od gospodaestwa znajduja się wyciągi narciarskie posiadajace kilkanascie tras zjazdowych o różnych skalach trudności. 

Proponujem degustacje wyrobów swojskich takich jak: ser biały , oscypki, swojskie jaja.

Obiekt znajduje się przy głównej drodze, posiada duży ogród w całosci jest ogrodzony, posiada miejsce na ognisko i grila.

do przystanku PPKS -500m

sklep spozywczy - 300m

apteka - 500m

Zobacz też inne noclegi w pobliżu

Sprawdź noclegi w pobliskich miejscowościach

Agroturystyka U FERY to miejsca noclegowe w miejscowości Krzyżowa. Możesz również szukać innych podobnych noclegów w kategoryzacji Agroturystyka w miejscowości Krzyżowa i wielu innych miejscowościach w całej Polsce w wyszukiwarce noclegów zopla.pl. Znajdziesz w niej też noclegi w regionie geograficznym Beskid Żywiecki.